Ons team

Juf Nelly
Nelly de Bruijne
Directeur

Nelly werkt op maandag, dinsdag en donderdag en vrijdag om de week.

Meester Rienk
Meester Rienk
Stamgroepleider

Rienk werkt op maandag, dinsdag, woensdag om de week met de kinderen van de bovenbouwgroep 'de ondernemers' en op vrijdag met de kinderen van de middenbouwgroep 'de ontdekkers'. 

Meester Alois
Meester Alois
Gymdocent

Alois verzorgt de gymlessen op woensdag met de kinderen van de midden- en bovenbouw.

Juf Kerry
Kerry
Administratief medewerker

Kerry werkt op maandagochtend, dinsdagochtend en donderdagochtend.

Juf Willeke
Juf Willeke
Stamgroepleider

Willeke werkt op maandag, dinsdag en vrijdag om de week met de kinderen van de middenbouwgroep ‘de verwonderaars’. 

Juf Ruth
Juf Ruth
Stamgroepleider

Ruth werkt op woensdag, donderdag en vrijdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de doeners’.

Juf Rian
Juf Rian
Stamgroepleider

Rian werkt op maandag, dinsdag en woensdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de speurders’.

Juf Petra
Juf Petra
Onderwijsassistent

Petra is op dinsdag, donderdag en vrijdag aanwezig, ze werkt samen met het bovenbouwteam en begeleidt individuele kinderen.

Juf Nicole
Juf Nicole
Stamgroepleider en ICTer

Nicole werkt op maandag t/m donderdag met de kinderen van de middenbouwgroep 'de ontdekkers'.

 

  

Juf Marja
Juf Marja
Stamgroepleider

Marja werkt op woensdag om de week, donderdag en vrijdag met de kinderen van de bovenbouwgroep ‘de ondernemers’. 

juf Ilona
Juf Ilona
Stamgroepleider

Ilona werkt de hele week met de kinderen van de bovenbouwgroep ‘de onderzoekers’.

Juf Emmelie
Juf Emmelie
Stamgroepleider

Emmelie werkt de hele week met de kinderen van de middenbouwgroep 'de uitvinders'.

Juf ellen
Juf Ellen
Stamgroepleider en Rots&Water trainer

Ellen werkt op woensdag, donderdag en om de week op vrijdag met de kinderen van de middenbouwgroep ‘de verwonderaars’. Daarnaast verzorgt Ellen op vrijdag om de week Rots&Water lessen.

Juf Eleanore
Juf Eleanore
Stamgroepleider

Eleanore werkt op maandag en dinsdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de doeners’ en op donderdag en vrijdag met de kinderen van de onderbouwgroep 'de speurders'. 

Juf Carloine
Juf Caroline
Stamgroepleider

Caroline is momenteel met verlof.

Juf Esther
Esther in 't Anker
Intern begeleider

Juf Esther werkt op dinsdag en woensdag. 

Juf Céline
Céline
Conciërge

Céline werkt op maandag, woensdag, donderdagmiddag en vrijdagmiddag.