Ons team

Juf Nelly
Nelly de Bruijne
Directeur

Nelly werkt op maandag, dinsdag en donderdag.

Meester Rienk
meester Rienk
Stamgroepleider(vervanger) en stagiair

Rienk werkt samen met Marja op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend met de kinderen van de bovenbouwgroep 'de ondernemers'.

Meester Alois
meester Alois
Gymdocent bovenbouw

Alois verzorgt de gymlessen op woensdag met de kinderen van de bovenbouw.

Juf Kerry
Kerry
Administratief medewerker

Kerry werkt op maandagochtend, dinsdagochtend en donderdagochtend.

Juf Willeke
Juf Willeke
Stamgroepleider

Willeke werkt op maandag, dinsdag en vrijdag om de week met de kinderen van de middenbouwgroep ‘de verwonderaars’. 

Juf Wilke
Juf Wilke
Stamgroepleider

Wilke werkt op donderdag en vrijdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de speurders’.

Juf Ruth
Juf Ruth
Stamgroepleider

Ruth werkt op woensdag, donderdag en vrijdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de doeners’.

Juf Rian
Juf Rian
Stamgroepleider

Rian werkt op maandag, dinsdag en woensdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de speurders’.

Juf Petra
Juf Petra
Onderwijsassistent

Petra is op dinsdag, donderdag en vrijdag aanwezig en helpt ondersteunt met name de leerkrachten en leerlingen in de bovenbouw.

Juf Nicole
Juf Nicole
Leerkrachtondersteuner en ICTer

Nicole werkt op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag met de kinderen van de middenbouw.

Juf Marja
Juf Marja
Stamgroepleider

Marja werkt op woensdag, donderdag en vrijdag met de kinderen van de bovenbouwgroep ‘de ondernemers’. Op dinsdagmiddag heeft juf Marja ontwikkeltaken. 

juf Ilona
Juf Ilona
Stamgroepleider

Ilona werkt de hele week met de kinderen van de bovenbouwgroep ‘de onderzoekers’.

juf Gerda
Juf Gerda
Stamgroepleider

Gerda werkt op maandag en dinsdag met de kinderen van de bovenbouwgroep ‘de ondernemers’.

Juf ellen
Juf Ellen
Stamgroepleider en Rots&Water trainer

Ellen werkt op woensdag, donderdag en om de week op vrijdag met de kinderen van de middenbouwgroep ‘de verwonderaars’. Daarnaast verzorgt Ellen op vrijdag om de week Rots&Water lessen.

Juf Eleanore
Juf Eleanore
Stamgroepleider

Eleanore werkt op maandag en dinsdag met de kinderen van de onderbouwgroep ‘de doeners’ en op woensdag met de kinderen van de middenbouwgroep 'de ontdekkers'. 

Juf Carloine
Juf Caroline
Stamgroepleider

Caroline werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag met de kinderen van de middenbouwgroep ‘de ontdekkers’.

Juf Esther
Esther in 't Anker
Intern begeleider

Juf Esther werkt op dinsdag en donderdag. 

Juf Céline
Céline
Conciërge

Céline werkt op maandag, woensdag, donderdagmiddag en vrijdagmiddag.